باشگاه کارآفرینان نوجوان استان گلستان در بهمن ۱۳۹۸ افتتاح شد

باشگاه کارآفرینان نوجوان به منظور توانمندسازی و تقویت مهارت های نرم کارآفرینی توسط اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و با همکاری سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و آموزش و پرورش استان برای نوجوانان ۱۲ تا ۱۸ سال شکل گرفت.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان در مراسم افتتاحیه نخستین باشگاه کارآفرینان نوجوان استان گفت: ماهیت کارآفرینی، با ذات زندگی انسان در ارتباط است. انسان از همان زمانی که خلق شد، با روشن کردن آتش، درست کردن غذا، ساختن خانه و … شروع به کارآفرینی نمود.

سعید مازندرانی بیان کرد: ما مسئولین این حوزه تلاش داریم که کارآفرینی ایجاد شود اما همواره تنها حلقه آخر کارآفرینی را از راه های مختلف از جمله پرداخت تسهیلات حمایت می کنیم.

وی در خصوص باشگاه کارآفرینان استان گلستان اظهار نمود: هدف این باشگاه شناسایی ایده ها و نوآوری دانش آموزان دوره متوسطه اول و دوم بویژه کسانی است که ایده های استارتآپی دارند.

در ادامه احسان گوهری راد مدیرکل آموزش و پرورش استان بیان نمود: این باشگاه بستر مناسبی برای عملی کردن ایده های دانش آموزان است تا بتوانند هنگام تحصیل و یا بعد از فارغ التحصیلی برای خود کارآفرینی کنند.

Scroll to Top
به بالای صفحه بردن
Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /home/bashgahn/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /home/bashgahn/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/bashgahn/...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/bashgahn/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52