مثال : 1380/01/01

مثال : 09121234567

مثال : 02112345678

مثال : تهران - خیابان آزادی - بین خیابان خوش و بهبودی

مثال : استان تهران

مثال : محمد اعظمی

دولتی غیر دولتی نمونه دولتی تیزهوشان

دوره دوم دبستان دوره اول دبیرستان دوره دوم دبیرستان

4 5 6 7 8 9 10 11 12

«باشگاه کارآفرین نوجوان»، باشگاهی است با هدف تربیت نسل بعدی کارآفرینان کشور. این باشگاه توسط «دفترتوسعه کارآفريني»وزارت تعاون، کارو رفاه اجتماعی، باهمکاري اساتيددانشگاه تهران و شريف ومشارکت«سازمان آموزش فني وحرفه اي کشور»ووزارت آموزش وپرورش،جهت پرورش«کارآفرينان نوآوروخلاق»ایجاد شده است. عضویت در این باشگاه برای رهیارها مشمول قواعد خاص خود است که در ادامه به آن اشاره می گردد: 1-عضویت در باشگاه به صورت داوطلبانه بوده و مکانیزمی جهت پرداخت نقدی وجود ندارد. 2-مدت زمان دوره داوطلبی،یک سال و نیم (از آغاز به کار باشگاه در هر شهر یا استان) است شامل یک کارگاه دو روزۀ صبح تا غروب در آغاز به کار باشگاه و سپس 27 جلسۀ 4 ساعته طی یک سال و نیم. 3-رهیارها نقش مربی گری دانش آموزان را دارند و موظف به برقراری ارتباط مجازی در بین هر دو جلسه با نوجوانان هستند. مزایای باشگاه کارآفرینان نوجوان برای رهیارها: 1-توانمندشدن رهیارهااز طریق گذراندن دوره های «مربی گری»، «تسهیل گری آموزشی»، و «مربی گری کارآفرینی». دورۀ «مربی گری» به صورت یک کارگاه یک روزه قبل از آغاز باشگاه، دورۀ تسهیل گری آموزشی به صورت یک دورۀ 50 ساعته به موازات باشگاه، و دورۀ مربی گری کارآفرینی به صورت اجرای تمرین های باشگاه می باشد. 2-دریافت گواهینامه 3-گذراندن دوره های آموزشی حضوری به صورت رایگان و یا با تخفیف ویژه توسط سازمان های دیگر نظیر هلال احمر،‌ و ...

کلیه مندرجات قید شده در این پرسشنامه را بطور صحیح تکمیل مینمایم :

دوره های آموزشی گذرانده شده در زمینه روانشناسی و مربی گری کارآفرینی

گواهینامه های تخصصی در زمینه کارآفرینی/آموزش/کودک و نوجوان

سابقه برگزاری کارگاه و یا دوره های آموزشی ویژه کودک و نوجوان

بله خیر

حامیان استانی دانش آموزان سایر

کلیه مندرجات قید شده در این پرسشنامه را بطور صحیح تکمیل نمودم همچنین متعهد می شوم که این باشگاه را تا انتها برگزار نمایم و اگر بدون دلیل موجه ، باشگاه را رها کردم خسارات ناشی از آن را به وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی پرداخت می کنم .

از داده های شخصی شما برای پردازش سفارش شما ، پشتیبانی از تجربه شما در سراسر این وب سایت و برای اهداف دیگری که در سیاست حفظ حریم خصوصی ما شرح داده شده استفاده خواهد شد.

ثبت نام در این سایت به شما امکان می دهد به وضعیت سفارش و سابقه خود دسترسی پیدا کنید. فقط قسمتهای زیر را پر کنید و به زودی حساب جدیدی برای شما راه اندازی خواهیم کرد. ما فقط از شما اطلاعات لازم برای سریعتر و آسان تر شدن روند خرید را می خواهیم.
عضویت